Наприклад, MacBook Pro чи iPhone 6s
Отдел продаж:
Київ (044) 251-1208
Харків (067) 971-1208

Заміна динаміка / динаміків MacBook Pro

Хто знайомий з MacBook, той знає, що це безпечний і досить якісний пристрій. Одним з його численних переваг є обробка і запис звуку. Компанія Apple пишалася якістю звуку ще з появою перших серій як десктопних моделей iMac, так і ноутбуків MacBook завдяки своїм інноваційним технологіям. Навіть самі педантичні користувачі не могли не закохатися в звучання цього пристрою.

Висока якість відтворення звуку – одно складної організації звукової системи. Якщо у Вашого Мак є проблеми зі звучанням, то причин цьому може бути безліч. Найчастіше, динаміки виходять з ладу через тривалу експлуатацію на високих межах гучності, або буває таке, що цього служить звичайне механічне пошкодження. Одним з найбільш поширеним фактором є – вплив води на струмопровідні елементи.

Порада! Якщо у Вашому MacBook відсутній звук, або він виводиться некоректно, то Ви можете спробувати вирішити цю проблему самостійно. Для це потрібно увійти в системні настройки, вкладка – звук. І перевіряєте правильність звучання вихідного пристрою Mac. Далі, Вам потрібно відключити навушники, вибрати – вбудовані динаміки і встановити гучність на максимум. При цьому відтворити звук стандартного формату, наприклад MP3. Звуку і досить немає? Значить розірвіть bluetooth і видаліть пару. У момент перезавантаження пристрою, використовуйте натиснуту комбінацію з клавіш «Alt» + «Cmd» + «Р» + «R» – такім чіном Ви зробите системне скидання параметричної пам'яті. Ця дія допоможе вирішити більшість проблем MacBook, шляхом видалення тимчасових системних файлів. Але! Якщо перераховані вище дії не дали очікуваного результату, значить проблема полягає в самому динаміці. Вам варто принести «хворого» в сервісний центр, де вузькоспеціалізовані фахівці допоможуть вирішити проблему. Відновлення або ремонт динаміків – не є доцільним. Вам краще відразу встановити нові оригінальні комплектуючі та швидше продовжити комфортно працювати на Вашому MacBook.

Досвідченим інженерам компанії «Macswell» не складе труднощів зробити заміну динаміків якісно і швидко. При цьому, Ви не піддаєте ризику Вашого Mac. Не відкладайте проблему Вашого улюбленця в довгий ящик, адже поломка однієї деталі раптово призводить до пошкодження іншого. Будь-яка техніка вимагає відповідного догляду, особливо якщо вона дорога.

Фахівці «Мacswell» завжди раді Вам допомогти!

Читати також
logo
Заміна динаміка / динаміків MacBook Pro