Наприклад, MacBook Pro чи iPhone 6s
Отдел продаж:
Київ (044) 251-1208
Харків (067) 971-1208

Заміна акумуляторів AirPods

Бездротові Bluetooth навушники від Apple – це must-have для всіх власників iPhone. AirPods виробляються у двох версіях: AirPods і AirPods Pro. Незалежно від моделі вони становлять собою 2 навушники з кейсом, у якому знаходиться ще й акумулятор для підзарядки.

Якою б якісною не була продукція, батарея завжди є деталлю, що швидко зношується. Акумулятори для AirPods можна замовити в інтернет-магазині запчастин «Macswell» – ми реалізуємо оригінальні комплектуючі для техніки Apple.

Intel/mac

Заміна АКБ AirPods


 

Поширеною проблемою, з якою користувачі стикаються при експлуатації навушників від Apple, є знос батареї. Саме з цієї причини AirPods швидко розряджаються або не заряджається взагалі.

Для тривалості їхньої експлуатації ми рекомендуємо:

  • не використовувати режим поглинання, оскільки він сприяє швидшій розрядці акумулятора;
  • тримати навушники в чохлі, якщо не слухаєте музику в цей момент;
  • зайва гучність теж знижує заряд.

Приблизно тільки рік заряджати навушники можна 2 рази протягом дня, з часом підзарядка їм потрібна все частіше. Користувачі зауважують, що AirPods працюють не синхронно або тихо. На тривалість їхньої експлуатації впливати можна тільки пасивно, дотримуючись правил зарядки навушників від виробника.

Intel/mac

Заміна акумулятора AirPods в «Macswell»


 

Як показує практика, АКБ в бездротових навушниках потрібно міняти вже через 1,5 року після експлуатації середньої інтенсивності. Також до зносу схильна батарея, що знаходиться в самому кейсі.

Одна з популярних послуг, якими користуються клієнти «Macswell», - ремонт акумулятора AirPods, оскільки він піддається деградації, як і інші літій-іонні батареї. Також у каталозі нашого сайту ви знайдете всі необхідні запчастини для AirPods. Ми доставимо потрібну вам деталь в будь-яке місто України. Жителі Харкова і Києва для заміни акумулятора AirPods можуть відвідати особисто один з наших магазинів. Для користувачів Apple з інших населених пунктів передбачена можливість відправки свого гаджета до наших техніків з подальшим ремонтом. Вартість заміни акумулятора AirPods вказана в прайсі сайту «Macswell».

Читати також
logo
Заміна акумуляторів AirPods