Наприклад, MacBook Pro чи iPhone 6s
Отдел продаж:
Київ (044) 251-1208
Харків (067) 971-1208

Заміна клавіш на MacBook \ MacBook Pro

Клавіші та кнопки - це основне місце взаємодії користувача з MacBook. Не дивлячись на те, що Apple завжди роблять якісний продукт, поломки трапляються навіть у цій галузі. Клавіши на клавіатурі зроблені з міцного пластику і фізичного механізму, але навіть це не врятує від випадкових пошкоджень й інших критичних ситуацій. Заміна клавіш макбука - трудомістка і важка задача, тому для якісного ремонту краще звернутись до професіоналів сервіс-центру «Macswell». Своєчасний ремонт допоможе зберегти весь топкейс і клавіатуру в робочому стані, і ви обійдетеся тільки ремонтом окремої кнопки.

Коли потрібна заміна клавіш MacBook


 

Замена клавиши на MacBook

Існують два механізма натискання: "метелик" і "ножиці". Технологія кріплення "ножиці" використовує дві опори Х-подібної форми. Механізм "метелик" в свою чергу має V-подібні шарніри і використовується на всіх MacBook з 2015 року. Обидві технології ефективні по своєму, але існують також недоліки, які не помітні звичайному користувачу. Деякі клієнти скаржаться на неможливість самостійного очищення клавіш від пилу і труднощі розбору механізму кнопки. Іноді оптимальніше спробувати самому розібратись з причиною поломки, але краще звернутися в кваліфікований СЦ.

Так в яких же випадках потрібна заміна клавіші? Давайте детально ознайомимося з можливими проблемами:

  • залипання клавіш: часто відбувається при заливанні рідиною або поломки механізму;
  • поверхня кнопки стерлася: клавіша затирається при частому і довготривалому використанні макбука;
  • пошкодження механізму: можливо при нанесенні ударів або сильних натискань клавіш;
  • зайві клавіші: при покупці ноутбука в Європі чи Азії можлива інша розкладка, тоді потрібно видалити або замінити клавішу;
  • неправильне відображення символу: це трапляється, коли клавіші злипаються, або механізм однієї з них порушений.

Ці та інші фактори можуть стати причиною поломки інших компонентів макбука, тому варто звернути увагу навіть при поломці одного елементу і негайно звернеться до фахівців.

Як правильно замінити клавішу MacBook


 

Не дивлячись на те, що процедура ремонту не представляє великого навантаження і складності, не підготовленому користувачу буде важко коректно замінити елемент вводу. Вся справа в тому, що клавіша складається з крихких елементів і шарніру, тому, якщо допустити помилку при розборі кнопки, то можна пошкодити її ще більше.

Загальна рекомендація: звертайтеся до професійного майстера на ранніх етапах поломки. Такий підхід допоможе заощадити ваші кошти, так як вартість повної заміни кнопки для Apple Macbook набагато більше, ніж частковий ремонт. Чому ж не варто робити процедуру самостійно? Ось кілька складних завдань, з вирішенням яких допоможе спеціаліст СЦ «Macwell»:

  • відкріплення кнопки: при неправильному підході можна зламати механізм вводу;
  • крихкий матеріал корпусу: пластик, з якого складається клавіша, може зігнутися або тріснути, якщо докласти дуже багато зусиль;
  • різні методи демонтажу: Macbook Air і Macbook Pro відрізняються способом демонтажу клавіш на клавіатурі, тому не варто застосовувати єдину техніку;
  • пошук відповідних запчастин: знайти оригінальну клавішу потрібного кольору, з правильною розкладкою і кареткою можна тільки в сертефікованому сервіс-центрі.

Де замінити клавішу на Macbook у Харькові


 

Замена клавиши Mac Air

Професіонали з сервісного центру «Macswell» знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта, проводять безкоштовну діагностику пристрою. У наших реаліях завжди краще довіряти професіоналам своєї справи, щоб не віддавати купу коштів за неіснуючі поломки. Ми пропонуємо якісні послуги з ремонту клавіш на макбуки (Air \ Pro): часткова і повна заміна кнопки, ремонт окремих елементів, фінальне тестування й видача гарантійного талона забезпечена.

Читати також
logo
Заміна клавіш на MacBook \ MacBook Pro